2m (7ft)

2m (7ft) " Extreme Networks 40GB-C02-QSFP Suderinama 40G QSFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Kabelis

    €49.67
Extreme Networks 40GB-C02-QSFP Suderinama 40G QSFP+ DAC Cable (2 metrų, pasyvus, QSFP+ į QSFP+, 28AWG) prekės Informacija Extreme Networks Originali 40GB-C02-QSFP Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas QSFP+ į QSFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 40Gbps Kabelio Tipas Pasyvus laidininkas iš Vario Vielos AWG 28AWG Kabelio Ilgis 2m(6.56 ft) Striukė Medžiaga PVC(OFNR) Temperatūra
Nauja
NNTN4970A 7.2V1800mAh Li-ion Baterija Motorola GP3688 GP3188 CP040 CP140 CP150 CP180 CP200 PR400 EP450 XiR P3688 GP3688D

NNTN4970A 7.2V1800mAh Li-ion Baterija Motorola GP3688 GP3188 CP040 CP140 CP150 CP180 CP200 PR400 EP450 XiR P3688 GP3688D

    €35.18
NNTN4970A 7.2V1800mAh Li-ion Baterija Motorola GP3688 GP3188 CP040 CP140 CP150 CP180 CP200 PR400 EP450 XiR P3688 GP3688D Techniniai duomenys: Modelio Numeris: NNTN4970A Chemija: Li-ion Talpa: 1800mAh Įtampa: 7.2 V Suderinama su: Už Motorola GP3688,GP3188,CP040,CP140,CP150,CP180,CP200,CP380,PR400,EP450,XiR P3688,GP3688D Pakuotės
Nauja
RP-SMA female jack IPX IPEX U. FL MHF4 RF jumper kabelis 0.81 mm 20cm ilgio PCI WIFI Card bevielis maršrutizatorius

RP-SMA female jack IPX IPEX U. FL MHF4 RF jumper kabelis 0.81 mm 20cm ilgio PCI WIFI Card bevielis maršrutizatorius

    €2.27
20CM 8inch RP-SMA female jack IPX IPEX I-PEX U. FL MHF4 RF galiuku jumper kabelis PCI WIFI Card bevielis maršrutizatorius 0.81 mm Savybės: Į šį sąrašą įeina 1PC RP SMA female jack MHF4 IPEX 10cm ilgio laidas neapima RP SMA female į IPX.UFL kabelį, tai tik comparation! 1 Jungtis RP SMA female lizdas su pin male 4-osios kartos U. fl ( IPX
Nauja
1m (3ft) Dell Force10 CBL-10GSFP-DAC-1M Suderinama 10G SFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Twinax Kabelis

1m (3ft) Dell Force10 CBL-10GSFP-DAC-1M Suderinama 10G SFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Twinax Kabelis

    €18.21
Prekės Informacija Dell Force10 Originali CBL-10GSFP-DAC-1M Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas SFP+, kad SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 10Gbps Kabelio Tipas Pasyvus laidininkas iš Vario Vielos AWG 30AWG Kabelio Ilgis 1m(3.28 ft) Striukė Medžiaga PVC(OFNR) Temperatūra nuo 0 iki 70°C (nuo 32 iki 158°F) HTS-Suderinti Kodas 8544700000 Kokybės Sertifikavimo ir Kokybės
Nauja
Superbat UHF Moterų Jack lydmetalis RF jungtis SO239 stačiu kampu RG316 kabeliui, RG174,RG178,LMR100

Superbat UHF Moterų Jack lydmetalis RF jungtis SO239 stačiu kampu RG316 kabeliui, RG174,RG178,LMR100

    €2.82 €2.97
UHF Moterų lydmetalis RF jungtis SO239 stačiu kampu RG316 kabeliui, RG174,LMR100 UHF Moterų coaxial) jungtis yra sąsajos tipas RG58, RG303, RG400, DLK-195 50 Omų varža. UHF female jungtis naudoja shield/kontaktai lydmetalis kaip priedą metodas. Mūsų moterų UHF coaxial jungtis teikia ne rečiau kaip DC, o maksimalus dažnis 3Ghz. UHF moterų coaxial) jungtis
Nauja
JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm

JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm

    €105.96
JW3213 Nešiojamą PON Optinės Galios Matuoklis 1310/1490/1550nm Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes
Nauja
OEM Jilong KL-280 KL-300T Sintezės Splicer Vėjo Įrodymas Dangtis

OEM Jilong KL-280 KL-300T Sintezės Splicer Vėjo Įrodymas Dangtis

    €17.38
OEM Jilong KL-280 KL-300T Sintezės Splicer Vėjo Įrodymas Dangtis MOKĖJIMO 1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, Western Union ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti. 2. Visą mokėjimo
Nauja
5 gabalas RP SMA male Plug(moterų pin) į RP SMA female jack(pin male) Pratęsimo Tiesiai Galiuku Laidu

5 gabalas RP SMA male Plug(moterų pin) į RP SMA female jack(pin male) Pratęsimo Tiesiai Galiuku Laidu

    €6.60 €6.95
30CM RG316 ilgiklis Tiesiai RP SMA male Plug prie RP SMA female jack galiuku laidu Žanras: Jungties Tipas: RP SMA vyrų(moterų pin) į RP SMA female su pertvara (male pin) Kabelio Tipas:RG316 Ilgis:30 cm Pakuotėje: 5vnt Kabelio Būklė: 100% Nenaudota,visiškai naujas ir Aukštos kokybės. PS:sklypo bus išsiųstas Express! Mes taip pat turime 5cm,15cm,20cm
Nauja
50 gabalas/daug 10dBi SMA Kištukas 4G 696-960MHz / 1710-2690MHz Antenos 3M RG174+ SMA Female Y tipo 2 X CRC9 Vyrų RG316 Kabeliui 15cm

50 gabalas/daug 10dBi SMA Kištukas 4G 696-960MHz / 1710-2690MHz Antenos 3M RG174+ SMA Female Y tipo 2 X CRC9 Vyrų RG316 Kabeliui 15cm

    €185.20 €194.94
4G 10dbi LTE Antena 3g 4g lte Oro 698-960/1700-2700Mhz su magnetinis pagrindas SMA Male 3M RG174 Aišku Gyvis Antena+ SMA Female Y tipo 2 X CRC9 Vyrų RG316 Kabeliui 15cm Standartas: 1.Dažnis: 698-960/1710-2700MHZ 2.VSWR: 9.Kabelio adapteris : SMA Female Y tipo 2 X CRC9 Vyras Jei jums reikia kitų jungtis , kaip TS9,MCX ir t.t., prašome nedvejodami
Nauja
3G, 4G antena 4G LTE pleistras antena 4G maršrutizatoriaus antenos su CRC9 jungtis su 3m kabeliu-maršrutizatorius

3G, 4G antena 4G LTE pleistras antena 4G maršrutizatoriaus antenos su CRC9 jungtis su 3m kabeliu-maršrutizatorius "Huawei" USB modemas

    €3.45 €4.06
https://amsolutions.Suktinukas.lt/store/group/Antennas/708903_500601365.htmlspm=2114.12010615.0.0.620c8fc6O26LS1 https://amsolutions.Suktinukas.lt/store/group/Antennas/708903_500601365.htmlspm=2114.12010615.0.0.1e3a34bd24Btz Produkto parametrai: 3G 4G pleistras antena Dažnių Diapazonas:700-2600MHz Pelnas: 3dBi Kabelio ilgis: 3meters Spalva:
Nauja
7.4 V, Li-Ion HNN9013D Baterija MOTOROLA Radijo GP328 GP338 HT750 HT1250 Walkie Talkie

7.4 V, Li-Ion HNN9013D Baterija MOTOROLA Radijo GP328 GP338 HT750 HT1250 Walkie Talkie

    €14.90
Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje 7.4 V, Li-Ion HNN9013D Baterija MOTOROLA Radijo GP328 GP338 HT750 HT1250 Walkie Talkie Tipas: Li-Įtampa: 7.4 V Tilpti į prietaiso modeliai:HT750, HT1225, HT1250, HT1550. GP140, GP320, GP328, GP338, GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, GP1280. Suderinama su baterija dalis numeriai: HNN9013B HNN9013D Spalva: Juoda RoHS Patvirtintas
Nauja
XQF 10PCS D Shape Earpiece Headset Mic for Motorola XPR6500 XPR6550 XPR6580 APX7000 APX6000 etc.

XQF 10PCS D Shape Earpiece Headset Mic for Motorola XPR6500 XPR6550 XPR6580 APX7000 APX6000 etc.

    €95.20
Each order will get gift , As the picture D Shape Earpiece Headset Mic for Motorola XPR6500 XPR6550 XPR6580 APX7000 APX6000 etc. Compatible Models: * XPR Series: XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6500, XPR6550, XPR6580 * XiR Series: XiRP8200, XiRP8208, XiRP8260, XiRP8268 * DP Series: DP3400, DP3401, DP3600, DP3601 * DGP Series: DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+
Nauja
4G 3G, GSM antena 6dbi didelis pelnas magnetinis pagrindas su 3meters kabelis, SMA male +SMA Female Jungtis į CRC9 Vyrų RG316 Kabeliui 15CM

4G 3G, GSM antena 6dbi didelis pelnas magnetinis pagrindas su 3meters kabelis, SMA male +SMA Female Jungtis į CRC9 Vyrų RG316 Kabeliui 15CM

    €6.21
4G 3G, GSM antena 6dbi didelis pelnas magnetinis pagrindas su 3meters kabelis, SMA male už HUAWEI modemas + RF SMA Į CRC9 Galiuku Kabelis, SMA Female Pertvaros Jungtis Į CRC9 Vyrų tiesi Jungtis RG316 Kabeliui 15 cm 6 Aprašymas: Dažnis:700-2600Mhz Pelnas:6dbi S. W. R. : Įvesties varža: 50 Ω Montavimas:magnetinis pagrindas Antenos
Nauja
Naujas Belaidis Modemas, Kabelis, SMA Male kištuko UHF Male plug RG316 Koaksialinis Kabelis 15CM 6inch Pratęsimo Galiuku

Naujas Belaidis Modemas, Kabelis, SMA Male kištuko UHF Male plug RG316 Koaksialinis Kabelis 15CM 6inch Pratęsimo Galiuku

    €1.99
Naujas Belaidis Modemas, Kabelis, SMA Male plug Jungiklis UHF Male plug RG316 Didmeninė Greitas Laivas 15CM 6inch
Nauja
Už Alcatel Suderinama,XFP-10GE-ZR80 Singlemode 70-80KM 10G XFP ZR siuntimo ir priėmimo modulis

Už Alcatel Suderinama,XFP-10GE-ZR80 Singlemode 70-80KM 10G XFP ZR siuntimo ir priėmimo modulis

    €495.88
Už Alcatel Suderinama,XFP-10GE-ZR80 Singlemode 70-80KM 10G XFP ZR siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis Produkto Būklės Mes
Nauja
D-link Suderinama, DEM-422XT Singlemode 10KM 10G XFP LR siuntimo ir priėmimo modulis

D-link Suderinama, DEM-422XT Singlemode 10KM 10G XFP LR siuntimo ir priėmimo modulis

    €78.65
ar D-link Suderinama, DEM-422XT Singlemode 10KM 10G XFP LR siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis Produkto Būklės Mes siūlome
Nauja
Aukšto Tikslumo Komshine FX35 Sintezės Splicer+ Didelio Tikslumo Optinių Cleaver+ Dual Bangos ilgis 1310/1550nm, 30/28dB OTDR+ VFL

Aukšto Tikslumo Komshine FX35 Sintezės Splicer+ Didelio Tikslumo Optinių Cleaver+ Dual Bangos ilgis 1310/1550nm, 30/28dB OTDR+ VFL

    €1 862.66
Komshine FX35 Sintezės Splicer+ Didelio Tikslumo Optinių Cleaver+ Dual Bangos ilgis 1310/1550nm, 30/28dB OTDR+ VFL, Fedex Laivybos per 24 valandas *Visi daiktai ateina su 1 Metų Garantija* *Visus daiktus, ateiti visiškai Kalibruotas* 1. Komshine FX35 Sintezės Splicer Rinkinio, įskaitant: • FX35 Sintezės Splicer • Didelis Tikslumas KF-52
Nauja
20pcs/daug SW433-ZB165 433MHz tiesiai antenos Strypas Anternna Nemokamas pristatymas

20pcs/daug SW433-ZB165 433MHz tiesiai antenos Strypas Anternna Nemokamas pristatymas

    €27.47 €32.70
Mes esame profesionali gamykla belaidžio skaitmeninio perdavimo produktų, todėl kaina yra konkurencingiausia ir kokybė gali būti pažadėta!Kuo daugiau perkate, tuo mažesnė kaina bus! Dėl didmeninės prekybos verslą,prašome nedvejodami rašykite mums geriausia citata! OEM/ODM paslauga yra GERAI! mes taip pat daryti lašas laivybos wordwide! 20pcs/daug SW433-ZB165 433MHz
Nauja
2vnt/daug LoRa1276 100mW SX1276 Chip SPI Sąsaja Jautrumas -139 dBm 915MHz 4km tolimojo RF Siųstuvas Ir Imtuvas

2vnt/daug LoRa1276 100mW SX1276 Chip SPI Sąsaja Jautrumas -139 dBm 915MHz 4km tolimojo RF Siųstuvas Ir Imtuvas

    €13.78 €17.22
2vnt/daug LoRa1276 100mW SX1276 Chip SPI Sąsaja Jautrumas -139 dBm 915MHz 4km tolimojo RF Siųstuvas Ir Imtuvas 2vnt 915MHz Lora1276 (version2.0) 2vnt 915MHz Pavasario Antenos, Jei jums reikia 1.1 versija, pls palikti masažas patvirtinti, kai jūs pateikiate užsakymą,kitaip mes atsiųsime 2.0 versija ​ LoRa1276 priima Semtech RF siųstuvas-imtuvas chip SX1276,
Nauja
OSHINVOY Dual band motocycle plakti antena 145/435MHz dual band judriojo radijo plakti antena Dvigubos juostos ritė mini plakti antena

OSHINVOY Dual band motocycle plakti antena 145/435MHz dual band judriojo radijo plakti antena Dvigubos juostos ritė mini plakti antena

    €11.49
Dažnis: 145/435MHz Pelnas: 2.15/3dBi Conenctor:UHF vyras Ilgis: 28cm
Nauja
10x Pratęstas Dirbtinės Odos Dėklas, skirtas BaofengUV-5R BF-F9 Retevis TYT TH-F8

10x Pratęstas Dirbtinės Odos Dėklas, skirtas BaofengUV-5R BF-F9 Retevis TYT TH-F8

    €41.91 €44.12
Ne pirma, jums reikia turėti pratęstas baterija ( BL-5L) savo radijo. Speciali pritaikyta visi mygtukai paspaudus galima. Skaidri PVC aiškiai žiūrėti ir apsaugoti LCD ekraną. Devyni triukšmo dizaino kalbėti ir klausytis garsiai. Standartinio peties dirželis nešioti ant peties. Medžiaga: Dirbtinė oda Spalva: Juoda Dydis:5.71x2.36x1.57in/14.5x6x4cm Koeficientas:2.01 oz/57g Suderinama
Nauja
Nemokamas Pristatymas Singlemode 1310 ar 1550nm 23 arba 21dB 60km Optinis Laiko Domain Reflectometer Optinio Pluošto Mini OTDR

Nemokamas Pristatymas Singlemode 1310 ar 1550nm 23 arba 21dB 60km Optinis Laiko Domain Reflectometer Optinio Pluošto Mini OTDR

    €650.68
Nemokamas Pristatymas Singlemode 1310 ar 1550nm 23 arba 21dB 60km Optinis Laiko Domain Reflectometer Optinio Pluošto Mini OTDR Aprašymai: Šis CuteOTDR sujungia pramonės pirmaujančių OTDR technologija su matomas lazerio šaltinis vienoje rankoje vienetas. Optimizuotas taškas-taškas bandymų pasyvus optinių tinklų (PON), ji siūlo keletą bangos konfigūracijas, ir daug
Nauja
10X Baterija Sklendė, Skirta Motorola EP450 PR400 Su pavasario

10X Baterija Sklendė, Skirta Motorola EP450 PR400 Su pavasario

    €8.69
10X Baterija Sklendė, Skirta Motorola EP450 PR400 Su pavasario Aprašymas: Suderinamas su Motorola radijo: EP450 PR400 Pakuotė: Baterija Sagtis : 10vnt Pastaba: 1. Mes tik laivas savo Alipay adresą. Mes priimame jokios atsakomybės bloga pristatymo adresą, kurį sukelia pirkėjo aplaidumo. Pristatymo ir Grąžinimo 1. Visi daiktai
Nauja
Originalus FTLF8519P2BCL-3C 3CSFP91 850nm 1000BASE-SX Klasė 1 21CFR1040.10 M1RQ9C0000619 LN#50 7/01 pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

Originalus FTLF8519P2BCL-3C 3CSFP91 850nm 1000BASE-SX Klasė 1 21CFR1040.10 M1RQ9C0000619 LN#50 7/01 pluošto optinis siųstuvas-imtuvas

    €28.97
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas.
Nauja
Šeši Varikliai SAT-17S Automatinė Pažangios Optinių Skaidulų Sintezės Splicer FTTH Skaidulų Suvirinimo Mašina gyvenime nemokama garantija

Šeši Varikliai SAT-17S Automatinė Pažangios Optinių Skaidulų Sintezės Splicer FTTH Skaidulų Suvirinimo Mašina gyvenime nemokama garantija

    €1 072.89 €1 192.10
Pastaba:mes teikiame gyvenime nemokamą garantinį kiekvienam klientui,mes esame geriausias jūsų pasirinkimas Specifikacija ♦ Labiausiai prieinamą savarankiška, produktyvumo įrankis jūsų FTTx projektus. ♦ Vienas pagrindinių automatinis sujungimas išsaugoti sudurti veiksmus ♦ 9S sujungimas ir 28S šildymas ♦ 300X didinimo ♦
Nauja
Suderinama su BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km Transiveris SFP modulis

Suderinama su BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km Transiveris SFP modulis

    €5.63
Prašome pasiūlyti, prekinių ženklų iš jūsų įrenginių į mus, pateikdami užsakymą.s o, kad mes bus parengti suderinama dalys už jus, Ačiū. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia
Nauja
Komunikacijos konverteris bendraašius apkrova N vyrų 200W RF apkrovos 0-3ghz KOAKSIALINIS kabelis jack kabelis finansuojančiojo koaksialinis kabelis telekomunikacijų dalys

Komunikacijos konverteris bendraašius apkrova N vyrų 200W RF apkrovos 0-3ghz KOAKSIALINIS kabelis jack kabelis finansuojančiojo koaksialinis kabelis telekomunikacijų dalys

    €93.24
Bet koks ginčas / Tiesioginis neigiamas grįžtamasis ryšys prieš kontaktas reiškia Pirkėjas Šiukšlių !! Ir ne sveiki atvykę toks pirkėjas !! Prašome eiti toli !! ( Nes verslas yra bendradarbiavimas ,o ne kovoti viena kitai ) . Jei apsaugos metu veikia daugiau ,kreipkitės pratęsti laiką , jei yra problema, rastas ,prašome susisiekti išspręsti draugiškas
Nauja
Telekomunikacijų dalys, RF, coaxial apkrovos galia 100W N male 0-3ghz finansuojančiojo jungties kabelis jack bendraašio kabelio apkrova Komunikacijos skaičiuoklė

Telekomunikacijų dalys, RF, coaxial apkrovos galia 100W N male 0-3ghz finansuojančiojo jungties kabelis jack bendraašio kabelio apkrova Komunikacijos skaičiuoklė

    €32.18
Bet koks ginčas / Tiesioginis neigiamas grįžtamasis ryšys prieš kontaktas reiškia Pirkėjas blogas !! Ir ne sveiki atvykę toks pirkėjas !! Prašome eiti toli !! ( Nes verslas yra bendradarbiavimas ,o ne kovoti viena kitai ) . Jei apsaugos metu veikia daugiau ,kreipkitės pratęsti laiką , jei yra problema, rastas ,prašome susisiekti išspręsti draugiškas
Nauja
General PMNN4409AR MOTOTRBO IMPRES LITHIUM ION 2200mah Battery For Motorola GP328D XiR P8668 XPR 7550 DP4800 DGP8550 DMR Radio

General PMNN4409AR MOTOTRBO IMPRES LITHIUM ION 2200mah Battery For Motorola GP328D XiR P8668 XPR 7550 DP4800 DGP8550 DMR Radio

    €34.21 €36.01
PMNN4409AR MOTOTRBO IMPRES LITHIUM ION 2200mah Battery For Motorola MOTOTRBO GP328D XiR P8668 XPR 7550 DP4800 DGP8550 DMR Radio Specifications: Model Number: PMNN4409AR Chemistry: IMPRES Li-ion Capacity: 2200mAh Voltage: 7.4V Compatible with: For MOTOTRBO GP328D,GP338D,GP338D LKP,XiR P8660 P8668 P8608,XiR P8608Ex,XiR P8668Ex,XPR
Nauja
Naujas 8-pin Garsiakalbis Mikrofonas mikrofonas Moto GM300 GM338 GM950 Automobilį Judriojo Radijo ryšio HMN3596A nemokamas pristatymas

Naujas 8-pin Garsiakalbis Mikrofonas mikrofonas Moto GM300 GM338 GM950 Automobilį Judriojo Radijo ryšio HMN3596A nemokamas pristatymas

    €6.80 €8.95
Gerbiamas kliente, Tai draugiškas priminimas, kad, jei jūs pateikiate užsakymą, naudojant Suktinukas.lt APPs, jūs pastebėsite, kad kaina yra daug pigiau nei PC, o tai sutaupo daug laiko, kad mokėjimo, prašome nuskaityti QR kodą ir gauti daugiau staigmena forma Programų, Mėgautis pirkinių ačiū jums! Visos mūsų prekės yra visiškai naujos. Metalo
Nauja